O mnie

Bio

Nazywam się Przemek Malirz. Jestem architektem oraz programistą z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i implementacji różnej wielkości systemów. Swoje doświadczenie zdobywałem w różnych dziedzinach biznesu, takich jak geodezja, grafika, telekomunikacja, ubezpieczenia i usługi finansowe. Moim celem jest projektowanie pragmatycznej i bezpiecznej architektury, która ułatwia rozwój i utrzymanie projektu oraz pozwala na minimalizację incydentów.

Jako lider techniczny, zarządzam również rozproszonymi i wielokulturowymi zespołami. Uczestniczę we wszystkich etapach cyklu rozwojowego projektów. Od estymacji kosztów i analizy biznesowej po projektowanie, programowanie pełnego stosu, testowanie, wdrażanie i utrzymanie produkcji.

Jestem gorącym zwolennikiem praktyki developerskiej InnerSource oraz propagatorem kultury Clean Code i DevOps. Dążę do budowania otwartych zespołów oraz niszczenia granic silosów poprzez otwartą współpracę i komunikację.

Any intelligent fool can make things bigger and more complex… It takes a touch of genius - and a lot of courage to move in the opposite direction. - E. F. Schumacher

Skontaktuj się ze mną

Zdecydowałem się prowadzić szkolenia i konsultacje, przede wszystkim dlatego, że lubię pracować z ludźmi i lubię pomagać.

Zapraszam do kontaktu firmy, grupy i osoby prywatne (zdalnie i na miejscu).
Oferuję konsultacje, prezentacje, szkolenia, warsztaty, mentoring.

Zastanawiasz się, czy programowanie w ogóle jest dla Ciebie? Rozpoczynasz profesjonalną karierę i chcesz bardziej oswoić się z wybranymi tematami lub może brak Ci pewności siebie w niektórych technologiach i chciałabyś/chciałbyś skonfrontować lub uzupełnić swoją wiedzę? Nie ma sensu się dłużej wahać!

Interesuje Cię przygotowanie warsztatów, szkolenia lub prezentacji na uczelni, lub w firmie? Chętnie Ci pomogę.

Jestem również przygotowany na profesjonalne opracowanie wybranego przez Ciebie tematu, którego nie posiadam bezpośrednio w ofercie, a znajduje się w moim doświadczeniu. To tylko kwestia usystematyzowania wiedzy w łatwą do przyswojenia formę.

Zapraszam na konsultacje, prezentacje, szkolenia, warsztaty, mentoring oraz do czytania mojego subiektywnego bloga. Ponieważ budowanie relacji i kontaktów wyłącznie pomaga, dlatego koniecznie znajdź mnie na:

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

Na głównej stronie będę stopniowo uzupełniał dostępne oferty. Można już śmiało pytać o każdą pozycję, natomiast ponieważ cierpię na natrętny perfekcjonizm, potrzebuję trochę czasu na przyzwoite opracowanie każdej pozycji.